OFERTË ONLINE

Samsung Galaxy Watch 3 R850

14,990 L

 

Ora që kujdeset për ju. Samsung Galaxy Watch 3 ka dizajn të rafinuar dhe shumë estetik. Kjo orë kombinon produktivitetin e nivelit të smartphone-ve dhe teknologjinë e sofistikuar të shëndetit në një pajisje klasike. Menaxhoni pa mundim jetën, aktivitetet fizike dhe mirëqenien tuaj nga kyci i dorës. Gjithashtu ora mund te ndjej kur behet levizje e papritur si renia nga lartesite dhe te kontaktoj dhe tia dergoje vendodhjen tuaj nje numri te regjistruar per emergjenca.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Mystic Bronze, Mystic Silver

Watch Size

41mm

Bluetooth

Bluetooth v5.0

Weight

48.2g

Dimensions

41 x 42.5 x 11.3 mm

Technology

Super AMOLED

Resolution

360 x 360

Colour Depth

16M

RAM Size

1 GB

ROM Size

8 GB

CPU Speed

1.15GHz

CPU Type

Dual-Core

Standard Battery Capacity

247mAh

Sensors

Accelerometer, Barometer, Gyro Sensor, Light Sensor, Optical Heart Rate Sensor

Informacione për paketimin

Galaxy Watch3
Wireless Charger
QSG (Quick Start Guide)

Garancia e produktit

12 Muaj