Samsung Galaxy Watch 3

16,990 L

 

Ora që kujdeset për ju. Samsung Galaxy Watch 3 ka dizajn të rafinuar dhe shumë estetik. Kjo orë kombinon produktivitetin e nivelit të smartphone-ve dhe teknologjinë e sofistikuar të shëndetit në një pajisje klasike. Menaxhoni pa mundim jetën, aktivitetet fizike dhe mirëqenien tuaj nga kyci i dorës.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Mystic Black, Mystic Silver

Watch Size

45mm

Bluetooth

Bluetooth v5.0

Weight

53.8 g

Dimensions

46.2 x 45.0 x 11.1 mm

Technology

Super AMOLED

Resolution

360 x 360

Colour Depth

16M

RAM Size

1 GB

ROM Size

8 GB

CPU Speed

1.15GHz

CPU Type

Dual-Core

Standard Battery Capacity

340 (mAh, Typical)

Sensors

Accelerometer, Barometer, Gyro Sensor, Light Sensor, Optical Heart Rate Sensor

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim