OFERTA ONLINE

Samsung Galaxy Watch 5 Pro

23,990 L

 

Qëndroni gjithmonë të përditësuar me shëndetin tuaj me orën Samsung Galaxy  5 Pro. Ora vjen me kristal safiri të përforcuar për siguri dhe rezistencë më të lartë, bateri më të madhe dhe rrjedhimisht më jetëgjatë, me dizajn jo vetëm estetik por dhe praktik dhe të rehatshëm për përdorim të përditshëm.

Ka stok

SKU: CNG2938-GR Modeli: SM-R920 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

GRAY TITANIUM

Watch Size

45mm

Network
TECHNOLOGY

N/A

Body
DIMENSIONS

45.5 x 45.5 x 10.5 mm

WEIGHT

46.5g

BUILD

Glass Front (Sapphire crystal), Titanium frame

SIM

N/A

Display
Display Type

Super AMOLED

SIZE

1.4 inches

RESOLUTION

450 x 450 pixels (~321 ppi density)

PROTECTION

Sapphire Crystal

Platform
OS

Android Wear OS 3.5, One UI Watch 4.5

CHIPSET

Exynos W920 (5 nm)

CPU

Dual-core 1.18 GHz Cortex-A55

GPU

Mali-G68

Memory
CARD SLOT

No

ROM

16GB

RAM

1.5GB

Sound
LOUDSPEAKER

Yes

3.5MM JACK

No

Comms
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band

BLUETOOTH

5.2, A2DP, LE

GPS

GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

NFC

Yes

RADIO

No

USB

No

Features
SENSORS

Accelerometer, gyro, heart rate, barometer, thermometer (body temperature)

Battery
TYPE

Li-Ion 590 mAh, non-removable

CHARGING

10W wireless (Qi)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smart Watch

1 x Charging Cable

1 x Manual