Samsung Galaxy Watch5 Pro (45mm)

32,990 L

 

Ora me kapacitetin më të lartë të baterisë nga Samsung. Galaxy Watch5 Pro vjen me ekran 2x më të fortë falë kristaleve të safirit në përmbajtje të tij. Sensori i fuqishëm 3-në-1 Samsung BioActive kontrollon në mënyrë efektive rrahjet e zemrës suaj, gjurmon shëndetin tuaj kardiovaskular dhe regjistron presionin e gjakut.

Ka stok

SKU: CNG2938-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Audio Playing Format

MP3,M4A,3GA,AAC,OGG,OGA,WAV,AMR,AWB

Location Technology

GPS,Glonass,Beidou,Galileo

Wi-Fi

802.11 a/b/g/n 2.4+5GHz

NFC

Yes

Bluetooth Version

Bluetooth v5.2

Bluetooth Profiles

A2DP,AVRCP,HFP,HSP

OS

Wear OS Powered by Samsung

Technology (Main Display)

Super AMOLED

Size (Main Display)

1.4" (34.6mm)

Resolution (Main Display)

450 x 450

Color Depth (Main Display)

16M

CPU Speed

1.18GHz

CPU Type

Dual-Core

RAM Size (GB)

1.5

ROM Size (GB)

16

Available Memory (GB)

7.5

External Memory Support

N/A

Sensors

Accelerometer,Barometer,Bioelectrical Impedance Analysis Sensor,Electrical Heart Sensor,Gyro Sensor,Geomagnetic Sensor,Light Sensor,Optical Heart Rate Sensor

Dimension (HxWxD)

45.4 x 45.4 x 10.5 mm

Weight

46.5 g

Battery Capacity (Typical)

590mAh

Removable

No

Typical Usage Time

Up to 80 Hours

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smart Watch

1 x Charging Cable

1 x Manual