SAPO ERDHI

Samsung Galaxy Z Fold 5 Standing Case With Strap

6,990 L

 

Galaxy Z Fold5 Standing Case with Strap ka një dizajn të thjeshtë por praktik që ju lejon të përdorni telefonin me duar të lira thjesht duke e vendosur në këndin tuaj ideal të shikimit. Përbëhet nga materiale eco-friendly dhe siguron mbrojtje maksimale të telefonit tuaj.

Ka stok

SKU: CNG3872-B Modeli: EF-MF946 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Material

PC+PU

Compatibility
Compatible Model

Galaxy Z Fold 5

Features
Details

• Slim Profile
• Lightweight
• Hands-free
• Sleek and modern design
• Eco-friendly material

Dimensions & Weight
Dimensions

67.0 x 158.75 x 20.62 mm

Weight

49 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Cover