Samsung Galaxy Z Fold3 5G

179,900 L179,990 L

 

Ju prezantojmë me Galaxy Z Fold3. Ky model vjen me ekran 7.6 inch Foldable Dynamic AMOLED 2x , bateri 4400 mAh e cila zgjat gjithë ditën, karikim wireless dhe me karikim të shpejtë 25W. Është i  vogël, kompakt dhe peshon shumë pak. Galaxy Z Fold3 është i pajisur me një kamer kryesore me tri lente nga 12 MP dhe kamer dytësore 4MP të cilat do ju mundësojnë të shkrepni foto që dhe ju vet do i dashuroni.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2021

Color

Dark Green, Black, Silver

NETWORK
Technology

GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G

BODY
Dimensions

Unfolded: 158.2 x 128.1 x 6.4 mm
Folded: 158.2 x 67.1 x 14.4-16 mm

Weight

271 g (9.56 oz)

Build

Glass front (Gorilla Glass Victus) (folded), plastic front (unfolded), glass back (Gorilla Glass Victus), aluminum frame

SIM

Single SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

4400 mAh

Charging

Fast charging 25W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

12GB

Memory Internal

256GB

Card slot

No

DISPLAY
Display Type

Foldable Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+

Display Size

7.6"

Display Resolution

1768 x 2208 pixels

PLATFORM
Operating system
Chipset

Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5G (5 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Adreno 660

CAMERA
Main Camera

Triple (12MP, 12MP, 12MP)

Triple Details

12 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/1.76", 1.8µm, Dual Pixel PDAF, OIS
12 MP, f/2.4, 52mm (telephoto), 1/3.6", 1.0µm, PDAF, OIS, 2x optical zoom
12 MP, f/2.2, 123˚, 12mm (ultrawide), 1.12µm

Features Main

LED flash, HDR, panorama

Video Main

4K@60fps, 1080p@60/240fps (gyro-EIS), 720p@960fps (gyro-EIS), HDR10+

Selfie Camera

Single (4 MP)

Single Details

4 MP, f/1.8, 2.0µm, under display

Features Selfie

HDR

Video Selfie

4K@30fps, 1080p@30fps, gyro-EIS

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

No
32-bit/384kHz audio
Tuned by AKG

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.2, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive

NFC

Yes

USB

USB Type-C 3.2

FEATURES
Sensors

Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer
Bixby natural language commands and dictation
Samsung DeX (desktop experience support)
Samsung Pay (Visa, MasterCard certified)
Ultra Wideband (UWB) support

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Galaxy Z Fold3

1 x Charging Cable

1 x Ejecting tool