Samsung Guru Music 2

2,990 L

 

Samsung Guru Music 2 është ndërtuar nga material rezistent polikarbonati. Tani më do keni më shumë pamje cilësore me ekrain e madh 5.08 cm dhe ngjyrat vibrante. Gjithashtu dizajni i ri i këij aparati celular e bën atë shumë tërheqës dhe në të njëjtën kohë shume praktik në përdorim. Lajm i mirë edhe për të gjithë dashamirësit e muzikës. Mund të shtoni  deri në 16 GB memorje të jashtme dhe të ruani deri në 3000 këngë.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, Blue, White

NETWORK
Technology

GSM

BODY
Dimensions

112.7 x 46.4 x 13.1 mm (4.44 x 1.83 x 0.52 in)

Weight

75 g (2.65 oz)

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

800 mAh

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Card slot

microSDHC

DISPLAY
Display Type

TFT

Display Size

2.0"

Display Resolution

128 x 160 pixels

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

No

Bluetooth

No

GPS

No

Radio

Stereo FM radio, RDS, recording

USB

microUSB 2.0

FEATURES
Details

SMS, Games

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Samsung Guru Music 2

1 x charger