OFERTA VETËM ONLINE

Samsung T5 Portable SSD

9,900 L19,990 L

 

SSD e jashtme me permasa shume te vogla. Praktike dhe mban te dhenat tuaja gjithmone te sigurta duke qene se eshte rezistente ndaj goditjeve.

Color
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, Blue

Memory Internal

500GB, 1TB, 2TB

Connection Interface

1 x USB 3.2 / USB 3.1 Gen 2 (USB Type-A)
1 x USB 3.2 / USB 3.1 Gen 2 (USB Type-C)

Read Speed

540 MB/s

Write Speed

515 MB/s

Encryption

256-Bit AES

Type

Solid-State Drive

Flash Memory Type

Multi-Level Cell (MLC)

Security Features

Password Protection

Power Source

USB Bus Power

Material

Aluminum

Environmental Resistance

Shock

IP Rating

Dimensions (L x W x H)

3.0 x 2.3 x 0.4" / 76.2 x 58.4 x 10.2 mm

Weight

1.8 oz / 51.03 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Samsung T5 Portable SSD