SAPO ERDHI

Samsung Monitor S27C450B , 27″

9,990 L

 

Zgjidhni një monitor biznesi  të serisë 4 nga Samsung për efikasitet maksimal. I një niveli profesional, ky monitor është projektuar me kornizë të ngushtë për të shfrytëzuar më tepër ekranin, me konsum të ulët të energjisë dhe mundësine e montimit në mur VESA.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
7 g/kg
Brand
Model

S27C450B

Color

Black

Best for

Business

DISPLAY
Display Size

27"

Panel type

TN+Film

Aspect Ratio

16:9

Resolution

1920 x 1080

Brightness (min.)

300 cd/m²

Contrast Ratio

1000:1

Reaction Time

5 Milliseconds

Number of colors

16.78 million colors

Flat / Curved

Flat

Viewing angle (H x V)

170°/160°

Refresh rate

60Hz

CONNECTIVITY
Ports

1 x DVI-D port
1 x D-Sub

PERFORMANCE
Power supply

100 – 240V

Power consumption

30 W

Power consumption (standby)

22 W

AC input frequency

50 – 60 Hz

Dimensions & Weight
Device with stand (W x H x D)

639 x 224 x 397.8 mm

Weight

6.2 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor