SAPO ERDHI

Samsung Monitor S27E450B, 27″

9,990 L

 

Monitor 27” nga Samsung me rezolucion Full HD, performancë të shpejtë 5ms, opsioni i Eye Saver Mode i cili redukton dritën e dëmshme blu, me konsum të ulët energjie, dizajn ergonomik dhe mjaft opsione të tjera të mrekullueshme e bëjnë S27E450B monitorin ideal në çdo ambient pune.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
7 g/kg
Brand
Model

S27E450B

Color

Black

Best for

Business

DISPLAY
Display Size

27"

Panel type

TN

Aspect Ratio

16:9

Resolution

1920 x 1080

Brightness (min.)

300 cd/m²

Contrast Ratio

1000:1

Reaction Time

5 Milliseconds

Number of colors

16.78 million colors

Flat / Curved

Flat

Viewing angle (H x V)

170°/160°

Refresh rate

60Hz

CONNECTIVITY
Ports

1 x DVI port
1 x D-Sub

PERFORMANCE
Power supply

100 – 240V

Energy consumption in on state (W)

38W

Power consumption

35W

Power Consumption (DPMS)

0.3W

Power consumption (off)

<0.005W

Dimensions & Weight
Device with stand (W x H x D)

639.0 x 527.8 x 224.0 mm

Weight

6.29 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor