USB SanDisk Cruzer Fit Flash Drive

990 L2,490 L

 

Linje shkembimi te dhenash 2.0 me permasa shume te vogla. Eshte Perfekte per tu perdorur me televiyorin ose  makinen tuaj pasi nuk bie ne sy dhe ze shume pak vend. I mban te dhenat te sigurta me ane te programit SanDisk Secure Access.

Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Memory Internal

16GB, 64GB

Interface

USB 2.0

Connector

USB-A

Dimensions

0.69" x 0.5" x 0.27"

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x USB SanDisk Cruzer Fit Flash Drive