SanDisk Extreme Go USB 3.1 Gen 1

3,990 L

 

USB SanDisk 3.1 Gen 1 kombinon transferta te shpejta te dhenash, hapsire te madhe dhe dizajn kompakt ne nje pakete te vetme.

Ka stok

SKU: ALB247 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Memory Internal

128GB

Interface

USB 3.1 / USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s)

Connector

USB Type-A

Read Speed

2000 MB/s

Write Speed

150 MB/s

Encryption

128-Bit AES

Material

Metal

Operating Temperature

32 to 95°F / .00 to 35.00°C

Storage Temperature

14 to 158°F / -10.00 to 70.000°C

Dimensions

2.8 x 0.8 x 0.5" / 71.1 x 20.3 x 12.7 mm

Weight

24g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SanDisk Extreme Go USB 3.1 Gen 1