Ofertë!

SanDisk Extreme Memory Card

1,990 L3,790 L

:
:
:

Kapni më shumë foto, regjistroni më shumë video HD dhe luani më shumë muzikë në celularin ose tabletin tuaj me kartë memorien nga SanDisk.

Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Memory Internal

64GB, 128GB

Card Type

microSDXC

Bus Type

UHS-I

UHS Speed Class

Class 3 (U3)

Video Speed Class

V30

Application Performance Class

A2

Read Speed

160MB/s

Write Speed

90MB/s

Durability

Shockproof, Temperature Extremes, Waterproof, X-Ray Proof

Operating Temperature

-25 – 85 °C

Storage temperature

-40 – 85 °C

Dimensions

11 x 15 x 1 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SanDisk Extreme Memory Card