SanDisk Extreme Micro Memory Card

1,990 L

 

Merrni shpejtësi ekstreme për transferim të shpejtë, performancë aplikacioni dhe 4K UHD. Ideale për telefonat  Android ose dronët, kjo kartë microSD me performancë të lartë bën regjistrimin e videove 4K UHD, video Full HD dhe foto me rezolucion të lartë. 

 

Ka stok

SKU: ALB203 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Memory Internal

64GB

Card Type

microSDXC

Compatibility

Compatible with microSDHC, microSDXC, microSDHC UHS-I, and microSDXC UHS-I supporting host devices

Sequential Write Performance

Up to 60MB/s

Durability

Shockproof, Temperature Extremes, Waterproof, X-Ray Proof

Operating Temperature

-25 – 85 °C

Storage temperature

-40 – 85 °C

Dimensions (L x W x H)

0.04" x 0.59" x 0.43"

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SanDisk Extreme Micro Memory Card