SAPO ERDHI

SanDisk Extreme PRO microSDXC™ UHS-I CARD

2,490 L

 

Karta e memories SanDisk Extreme Pro microSDXC™ ofron performancë të jashtëzakonshme për shpejtësi të shpejtë transferimi, reagim të shpejtë ndaj aplikacioneve dhe regjistrim video 4K UHD. E projektuar për telefonat inteligjentë Android™, kamerat dhe dronët, kjo kartë me performancë të lartë ju mundëson të kapni foto mahnitëse me rezolucion të lartë dhe të regjistroni video me kualitet të lartë. Me shpejtësi leximi deri në 200 MB/s dhe shpejtësi shkrimi deri në 90 MB/s, mund të transferoni në mënyrë efikase skedarët e medias dhe të bëni foto me veprim të shpejtë ose video 4K UHD pa ndërprerje. Karta është e vlerësuar me A2, duke ofruar performancë të shpejtë të aplikacioneve për një përvojë të shkëlqyer në smartphone. Ai është gjithashtu i pajisur me teknologjinë SanDisk QuickFlow për efikasitet të optimizuar të rrjedhës së punës. Për më tepër, karta është ndërtuar për t’i bërë ballë kushteve ekstreme, duke e bërë atë rezistente ndaj goditjeve, rezistente ndaj temperaturës, rezistente ndaj ujit dhe ndaj rrezeve X, duke siguruar qëndrueshmërinë dhe besueshmërinë që ju nevojitet për aventurat tuaja.

Ka stok

SKU: ALB440 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
General
Form Factor

microSDXC™

Memory Internal

64GB

Compatibility

Compatible with microSDHC™ and microSDXC™ supporting host devices.
Includes adapter for compaibility with full size SD™/SDHC™/SDXC™ devices.

Sequential Read Performance

Up to 200MB/s

Sequential Write Performance

Up to 90MB/s

Operating Temperature

-25°C to 85°C

Storage Temperature

-40°C to 85°C

Dimensions

microSDXC : 10.92 x 14.99 x 1.02 mm
SD Adapter : 24 x 32 x 2.1 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SanDisk Memory Card

1 x SD Adapter