Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

SanDisk Extreme PRO Portable SSD V2

24,990 L74,990 L

:
:
:

SSD e jashtme me permasa shume te vogla. Praktike dhe mban te dhenat tuaja gjithmone te sigurta duke qene se eshte rezistente ndaj goditjeve dhe ujit.

Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Memory Internal

1TB, 2TB, 4TB

Connection Interface

1 x USB 3.2 Gen 2×2 (USB Type-C)

Read Speed

2000 MB/s

Write Speed

2000 MB/s

Encryption

256-Bit AES

Type

Solid-State Drive

Power Source

USB Bus Power

Material

Aluminum

Environmental Resistance

Drop, Water

IP Rating

IP55

Dimensions (L x W x H)

4.3 x 2.3 x 0.4" / 10.9 x 5.8 x 1.0 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SanDisk Extreme PRO Portable SSD V2