SanDisk Extreme UHS-I SDXC 90MB/S

2,990 L

 

Prodhuar per nevojat e fotografeve dhe te apasionuarve pas fotografise te cilet perdorin kamera te avancuara dhe regjistrues HD.

Ka stok

SKU: ALB277 Modeli: SDSDXNF-256G-GNCIN Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Card Type

SDXC

Storage Capacity

256 GB

Bus Type

UHS-I

Speed Class

10

UHS Speed Class

U3

Read Speed

Maximum: 90 MB/s

Write Speed

Maximum: 60 MB/s
Minimum: 30 MB/s

Built-in Write-Protect Switch

Yes

Dimension & Weight
Dimension

5.95 x 3.95 x 0.2"

Weight

16 gr

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x  SanDisk Extreme UHS-I SDXC