SanDisk Ultra Fit USB 3.1 Flash Drive

990 L

 

Linjë shkëmbimi të dhënash 3.1 me përmasa shumë të vogla. Është Perfekte për t’u përdorur me televizorin ose makinën tuaj pasi nuk bie në sy dhe zë shumë pak vend. I mban të dhënat të sigurta me anë të programit SanDisk Secure Access.

Ka stok

SKU: ALB216 Modeli: SDCZ430-032G-G46 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Memory Internal

32GB

Interface

USB 3.1 Gen 1

Compatibility

USB 3.1 (backward compatible with USB 3.0 and USB 2.0)

Dimensions

1.17" x 0.56" x 0.2"

Read Speed

130MB/s

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SanDisk Ultra Fit USB 3.1 Flash Drive