SANDISK Ultra microSDHC Card 32 GB

990 L

 

Kartë memorie SanDisk me kapacitet 32 GB dhe me shpejtësi shkrimi e leximi 48Mb/s. E përshtatshme për pajisje me portë Micro SD.

Ka stok

SKU: ALB131 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Host Interface

Micro SD

Read Speed

48MB/s

Write Speed

480MB/s

Storage Capacity

32 Gb

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Memory Card