SanDisk Ultra MicroSDXC UHS-I Memory Card

1,000 L1,790 L

 

Shpejtesi shkrimi deri ne 80MB/s dhe shpejtesi leximi deri ne 100MB/s. 

Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Memory Internal

16GB, 32GB, 64GB

Read Speed

100MB/s

Type

UHS-I

Class

10

Features

Waterproof, X-ray proof, temperature proof, and shockproof

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim