SanDisk Ultra Trek USB

1,990 L

 

SanDisk Ultra Trek USB është kompakt dhe ju mundëson kalimin e shpejtë të të dokumentave të ndryshme si foto, video ose muzikë nga njëri kompjuter në tjetrin.

Ka stok

SKU: ALB37 Modeli: SDCZ490-064G-G64 64GB Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Full Specifications
Capacity

64 GB

Interface

USB 3.0

Connector

USB-A

Compatibility

USB 3.0

Dimensions (L x W x H)

‎2.17 x 0.75 x 0.34''

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SanDisk Ultra Trek USB