SanDisk Ultra USB Type-C 3.1 Flash Drive

990 L2,690 L

 

Dizejnuar per celular, tableta dhe kompjutera te pajisura me porten USB Type-C. Eshte e thjeshte per tu vendosur sepse eshte gjithmone ne anen e duhur.

Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

SanDisk Ultra Memory Card

990 L2,490 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Memory Internal

16GB, 128GB

Read Speed

150MB/s

Interface

USB Type-C / USB 3.1 (Gen 1)

Operational temperature

32°F to 133°F (0°C to 45°C)

Storage temperature

14°F to 158°F (-10°C to 70°C)

Dimensions

6.60 x 19.30 x 40.64 mm; 0.26 x 0.76 x 1.6 in

Compatibility

Smartphones, tablets, and other host devices with USB Type-C ports

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SanDisk Ultra USB Type-C 3.1 Flash Drive