SanDisk Ultra Memory Card

990 L2,490 L

 

Prodhuar per tu pershtatur me nevojat e te qenit kompakt dhe rritje te performances.

Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Sandisk Extreme SDHC 90MB/S

790 L11,990 L
 

SanDisk Ultra Memory Card

990 L2,490 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Memory Internal

32GB, 64GB, 128GB

Read Speed

80MB/s

Type

UHS-I

Class

10

X-speed rating

533

Features

Magnet proof,Shock resistant,Temperature proof,Waterproof

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SanDisk Ultra Memory Card