Sbox Adapter From 2x RCA F To 2x RCA F

149 L

 

Adapter për lidhjen e kabllove të audios . Përbëhet nga 2 porta hyrëse RCA dhe 2 porta dalëse RCA.

Ka stok

SKU: ELK15 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Connector 1

RCA F

Connector 2

RCA F

Plugs

Nickel plated

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sbox Adapter 2x RCA F, 2x RCA F