Sbox Adapter From HDMI Female To HDMI Female

390 L

 

Adapter nga Sbox. Përbëhet nga 1 portë hyrëse HDMI A  femër dhe 1 portë dalëse HDMI A femër.

Ka stok

SKU: ELK23 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Connector

HDMI A F

Connector 2

HDMI A F

Plugs

24K Gold-plated

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sbox Adapter From HDMI Female To HDMI Female