Sbox Adapter From USB A Female to Micro USB Male

490 L

 

Adapter nga Sbox. Përbëhet nga 1 portë hyrëse USB A femër dhe 1 portë dalëse microUSB mashkull.

Ka stok

SKU: ELK33 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Connector 1

USB A F

Connector 2

microUSB M

Transfer speed

Up to 480 Mbps

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sbox Adapter From USB A Female to Micro USB Male