Sbox Cable From HDMI Male To HDMI Male 1.4

990 L

 

Kabllo HDMI mashkull-mashkull nga Sbox. Lejon komunikim të dyanshëm të pajisjeve inteligjente HDMI dhe suporton TV me rezolucion deri në 4K x 2K (2160p).

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Connector 1

HDMI M

Connector 2

HDMI M

Cable length

1.5m

Plugs

24K Gold-plated

AWG

28

Outer cable diameter

7.5mm

Max resolution

4K x 2K (2160p)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sbox Cable From HDMI Male To HDMI Male 1.4