Sbox M-958 Wired Mouse

490 L

 

Maus optik nga SBOX. Ka rezolucion 1000 dpi, tri butona, lidhet me USB 2.0 dhe mund të përdoret me të dyja duart. Është i lehtë dhe ka precizion të lartë.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, Blue, Red

Connectivity

Wired

General
Type

3D

Sensor type

Optical

Resolution (DPI)

1000

Software

No

Material

ABS Plastic

Interface

USB 2.0

Cable length

1.5m

Braided cable

No

Dimensions

114 x 63.8 x 41mm

Weight

61.2g

Mouse compatibility

Windows 7/8/10/MacOS

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sbox M-958 Wired Mouse

1 x Manual