Sbox Wired Mouse

490 L

 

Maus optik nga SBOX. Ka rezolucion 1000 dpi, tri butona, lidhet me USB 2.0 dhe mund të përdoret me të dyja duart. Është i lehtë dhe ka precizion të lartë.

Ka stok

SKU: CNG1840 Kategori:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Connectivity

Wired

Color

Black

Mouse Type

3D

Resolution

1000 dpi

Interface

USB 2.0

Hand Orientation

Left & Right

Sensor Type

Optical

Material

ABS plastic

Size

114 x 63,8 x 41 mm

Weight

61,2 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mouse