Scooter For Kids 881

7,490 L

 

Skuter i vogël, i sigurt dhe shumë praktik i përshtatshëm për fëmijë mbi 5 vjeç. 

Ka stok

SKU: CNG2739-BL Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Color

Blue

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Scooter For Kids 881