Scooter Helmet With Warning Lights

2,490 L

 

KY-Z003, helmetë skuteri me drita të fuqishme dhe 4 modalitete ndriçimi. Me materiale të kualitetit më të lartë, por e lehtë dhe mjaft e rehatshme. Karikohet lehtësisht nëpermjet portës Micro, me dizajn i cili lejon qarkullimin e ajrit dhe me veshje të butë për komfort dhe siguri makasimale gjatë udhëtimit.

Ka stok

SKU: CNG3849-B Modeli: KY-Z003 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black

Model

KY-Z003

General
Material

PC, EPS

Battery Type

Polymer Lithium Battery

Battery Capacity

750 mAh

Usage time

About 10 hours

Features

• USB Charging
• Removable Insect-Proof liner
• High density EPS material
• Lightweight and comfortable
• Soft and comfortable chin pad
• Adjustable tightness of the head
• Multiple vents,breathable ventilation
• Helmet tail light design,safety at night
• Lighting headlight and warning taillight
• Shockproof and Impact resistance shell
• The helmet taillight has four flash modes

Dimensions & Weight
Dimensions

L: 58-61cm

Weight

320-330 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Helmet

1 x Charging Cable

1 x User Manual