Screen Replacement for MacBook Air (Mid 2013-Early 2017)

39,990 L

 

Ekran Zëvendësues për MacBook Air me rezolucion 1440X900 ips dhe madhësi 13.3 inç. I përshtatshëm për modelet e mes vitit 2013 deri tek ato të hershmit e vitit 2017.

Ka stok

SKU: CNG2170-S Modeli: A1932 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Silver

Item Condition

New

Screen Size

13.3"

Max. Resolution

1440X900-Ips

Display Technology

A1466 LCD Assembly

Compatible Model

MD760LL/A MD761LL/A MD761LL/A MD760LL/B MQD32LL/A
MD761LL/B MD761LL/B MJVE2LL/A MJVG2LL/A MQD42LL/A

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Screen Replacement