Segway Electric Scooter E2 Plus

34,990 L

 

KickScooter E2 Plus nga Segway e cila njihet për skuterat me kualitet të lartë që prodhon vjen me dizajn plot stil, ekran mjaftueshëm të madh me ndriçim LED, pajisur me 256 njgyra RGB të cilat ndriçojnë skuterin gjatë natës dhe ndryshojnë duke u përshtatur me shpejtësinë e udhëtimit, është ideal në përditshmëri dhe mjaft praktik. Me sistem të dyfishtë frenash dhe bateri të fuqishme ky skuter plotëson te gjitha nevojat tuaja.

Ka stok

SKU: CNG4054-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 13%
GËZUAR FESTAT
Ofertë!

Electric Scooter X8

38,990 L
Kurseni: 6,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
14 g/kg
Brand
Color

Black

Rider
Minimum age

14+ years

Max. rider weight

90 kg

Product Parameters
Speed

Up to 25 km/h

Range

Up to 25 km

Typical range

Up to 20km

Climbing angle

Up to 12%

Shock absorption

No

Water resistance

IPX4 & battery IPX6

Battery
Battery capacity

220 Wh

Charging time

Approx. 7.5 hours

Motor
Power output

300 W

Maximum power

500 W

Brakes

Electronic brake (front) and drum brake (rear)

Lights

Front (2.1 W high power) and Rear LED lights

Tyres
Tyres type

Inner hollow shock-absorbing tires

Tyres size

8''

Other Characteristics
Folding mechanism

Easy 2 steps folding

Info display

Full coloured info dashboard display

Riding modes

2 Riding modes (Drive, Sport); 1 Walk Mode

Dimensions and Weight
Dimensions

1070 x 445 x 1140 mm

Weight

14.4 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Segway Electric Scooter

1 x Power adapter 

1 x T-share allen wrench 

5 x Screws 

1 x User manual