SAPO ERDHI

Segway Electric Scooter F2 Plus

49,990 L

 

Ninebot KickScooter F2 Plus është skuteri ideal për përditshmëri. Me distancë deri në 55km dhe me motor të fuqishëm deri në 800W, mund të udhëtoni lehtësisht nëpër qytet. F2 Plus ju ofron çdo gjë për të cilën mund të keni nevojë: frena të dyfishtë, sistemin TCS, goma të sigurta 10” dhe një performancë fantastike e cila do e bëjë këtë skuter esencial për ju.

Ka stok

SKU: CNG4051-B Modeli: F2 Plus Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 13%
GËZUAR FESTAT
Ofertë!

Electric Scooter X8

38,990 L
Kurseni: 6,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
18 g/kg
Brand
Model

F2 Plus

Color

Black

Rider
Minimum age

14+ years

Max. rider weight

120 kg

Performance
Range in Sport mode (S)

Up to 45 km at speed of up to 20 km/h

Range in Standard Mode (D)

Up to 45 km at speed of up to 20 km/h

Range in Eco mode (E)

Up to 40 km at speed of up to 15 km/h

Parameters
Range

Up to 55 km

Typical range

Up to 40 km

Climbing angle

Up to 20%

Water resistance

IPX5

Battery
Battery capacity

460 Wh

Smart Battery Management System

Yes

Charging time

Approx. 8 hours

Motor
Power output

400 W

Maximum power

800 W

Wheel drive

Rear wheel

Traction Control System (TCS)

Yes

Brakes
Brake

Disc brake (front) and electronic brake (rear)

Lights

Front (2.1 W high power) and Rear LED lights

Rear brake light

Yes

Integrated Indicators

Yes, front and rear

Tyres
Tyres type

Tubeless Pneumatic Tyres with jelly layer: self-sealing tyres

Tyres size - Front

254 mm / 10 inch

Tyres size - Rear

254 mm / 10 inch

Connectivity
App monitor

Yes

Bluetooth

Yes

Apple Find My

Yes

Other Characteristics
Folding mechanism

Easy 2 steps folding

Info display

Full coloured info dashboard display

Information on LED Screen

Colour LED (speed, remaining power, modes, maintenance, bluetooth connection, left/right direction indicator)

Customizable Sport mode

Yes

Dimensions & Weight
Dimensions

1143.5 × 570 × 1214 mm

Weight

17.7 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Segway Electric Scooter F2 Plus

1 x Charger

1 x User Manual

Garancia e produktit

24 Muaj