Segway Ninebot Kickscooter D38E

49,990 L

 

Ninebot KickScooter D38E i mundësuar nga Segway është kickscooter më i fundit nga seria D. Ky model vjen me dizajn të zjarrtë, që me siguri do tërheqi vëmendjen e të gjithëve. D38E vjen me goma të mëdha ajri 10 inç me një tub të brendshëm që ju ofrojnë rehati dhe udhëtim të qetë. Përshkon deri në 38 km me një karikim të vetëm dhe ka shpejtësi maksimale prej 25km/h.

Ka stok

SKU: CNG2701-R Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
17 kg
Brand
Color

Red

Max. driver weight

120 kg

Max Speed

25km/h

Max Range

38km

Max. climb angle

up to 20%

Water resistance

IPX5

Battery

367 Wh (10200 Ah)

Brake

Front: electronic brake
Rear: drum brake

Riding modes

3 Riding modes (Eco, Standard, Sport) and 1 Walk mode

Certfied reflectors

Yes (front, rear and side E-MARK reflectors)

Weight

16,3kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim