SAPO ERDHI

Earldom Selfie Stick & Tripod

1,490 L

 

Earldom ET-ZP23 një aksesor fotografik që ripërcakton përvojën tuaj të regjistrimit të selfieve dhe videove. I krijuar nga një përzierje e pandërprerë e aliazhit të aluminit dhe materialeve të qëndrueshme ABS, ky shkop selfie i lehtë dhe portativ ofron një peshë të lehtë dhe një dizajn modern. Me teknologjinë e tij Bluetooth V4.2, ai lidhet me telefonin tuaj, duke ju lejuar të bëni fotografi mahnitëse nga distanca. Mbajtësja e rregullueshme e telefonit strehon pajisje nga 4,5 deri në 6,5 inç, ndërsa gjatësia e saj tërheqëse mbresëlënëse 750 mm kap perspektiva më të gjera. Trekëmbëshi i përfshirë siguron stabilitet për shkrepje të qëndrueshme dhe telekomanda, e fuqizuar nga një bateri CR1620, garanton përdorim të zgjatur. Pavarësisht nëse jeni një krijues i përmbajtjes ose entuziast i selfie-ve, ky shkop selfie i mbushur me veçori nga Earldom ofron komoditet dhe rezultate të jashtëzakonshme

Ka stok

SKU: CNG3166-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

ET-ZP23

Color

Black

Material
Main Body

Aluminum Alloy

Handle

ABS

Connectivity
Bluetooth

v4.2

Phone Compatibility
Supports Phones

4.5 to 6.5 inches

Tripod
Type

Included, Extendable

Remote Control
Control Type

Wireless

Battery

CR1620

Voltage

3V

Dimensions and Weight
Dimensions

188 x 48 x 34 mm

Tensile Length

750 mm

Weight

130 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Earldom ET-ZP23