Set Kaperton dhe Komardare per Scooter Xiaomi

3,000 L

 

Set kapertone dhe gomardare per Xiaomi Scooter M365 dhe PRO.

Ka stok

SKU: HCM019 Kategori:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Compatibility

with Xiaomi M365 and Xiaomi Pro

Material

butyl rubber

Size

22*6 cm(Dia*W)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Set Kaperton dhe Komardare per Scooter Xiaomi