Sharkoon Midi TG6 RGB ATX PC Case

14,990 L

 

Ky kover workstationi ka një xham të tejdukshëm në anë dhe përpara që tregon çfarë ka brenda tij duke mbajtur jashtë pamjes vetëm kabujt e workstation-it. Është i pajisur me 4 freskuese që e mbajnë workstationin në temperaturë normale dhe gjithashtu kanë drita LED që e bëjnë këtë kover të mahnitshëm.

Ka stok

SKU: ITD1646 Kategori: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
8 kg
Brand
Color

Black

General
Form Factor

ATX

Expansion Slots

7

Interior Painting

Yes

Tool-free Devices Installation

Yes

Cable Management System

Yes

Side Panel

Tempered Glass

RGB Compatibility
Type

Addressable

Ports

8

Manual Control

20 modes

Mainboard Compatibility

MSI Mystic Light Sync,
ASUS Aura Sync,
Gigabyte RGB Fusion Ready,
ASRock Polychrome Sync

RGB pinout

5V-D-G & 5V-D-coded-G

I/O

USB 3.0 (Top):2
USB 2.0 (Top):2
Audio (Top):Yes

Fan Configuration
Front Panel

3x 120 mm Addressable RGB Fans (Pre-Installed) or Radiator (Optional)

Rear Panel

1x 120 mm Addressable RGB Fan (Pre-Installed)

Top Panel

3x 120 mm or 2x 140 mm Fans (Optional)

Compatibility
Mainboard

Mini-ITX, Micro-ATX, ATX

Max. Length Graphics Cards

40.0 cm

Max. Height CPU Cooler

16.7 cm

Max. Length PSU

20.5 cm

Max. Height Radiator (Front)

5.2 cm

Weight & Dimensions
Weight

8.1 kg

Dimensions (L x W x H)

45.2 x 21.5 x 46.5 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Desktop Case

1 x Accessory Set

1 x Manual