Silicone Strap for Mi Band 5 Bi-Color

500 L

 

Rrip silikoni për orën e Xiaomi Mi Band 5. Rezistent dhe shumë cilësor.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black/Red, Black/Yellow, Deep Green/White, Light Green/White, Orange/Black, Pink/White, Yellow/Black

Compatibility

Xiaomi Mi Band 5

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Silicone Strap for Mi Band 5