SAPO ERDHI

Smart Watch Mibro A2

4,990 L

 

Mibro Watch A2 është një smartwatch plotë me karakteristika që ofron një shumëllojshmëri funksionalitetesh. Me aftësinë e tij për telefonata me anë të bluetooth, mundësinë për tu përgjigjur menjëherë me mesazhe dhe trupin metalik të përpunuar me kujdes, ai kombinon lehtësinë dhe cilësinë në një të vetme. Ekran AMOLED ofron pamje vizuale të jashtëzakonshme.. Me një çip dual-core, ky smartwatch ofron performancë të shkëlqyer dhe funksione të shumta si ndjekja e shëndetit, modalitete sportive, kontrolli i muzikës, dhe shumë të tjera. Mibro Watch A2 është i përputhshëm me pajisjet Android dhe iOS, duke e bërë atë një shoqërues perfekt për aktivitetet tuaja të përditshme.

Ka stok

SKU: CNG3846-B Modeli: XPAW015 Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

SAPO ERDHI

Smart Watch Mibro A1

4,490 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

XPAW015

Color

Black

Display
Display Type

AMOLED

Display Size

1.39 inch

Display Resolution

360 x 360 Pixels

Connection
Bluetooth

v5.3

Application

Mibro Fit

Sensors
Sensors Details

•Heart Rate Sensor
•SpO2 Sensor
•Accelerometer
•Sleep Tracking Sensor

Body
Body Material

Metal (PA+GF)

Strap Material

Silicone/Woven

Strap size

Width 22mm, expanded length 257mm

Buttons

2 Buttons

Battery & Charging
Battery Capacity

350mAh

Battery Life

Daily mode: 10 days
Basic mode: 50+days

Charging method

Magnetic Charging Port

Features
Details

•HD Bluetooth Call
•Quick Reply
•Metal Body with Exquisite Workmanship
•Dual-Core Main Chip
•24h Heart Rate Monitoring
•SpO2 Measurement
•Sleep Monitoring
•Stress Testing
•70 Sport Modes
•Music Control
•Calendar Events
•Remote Camera Shutter
•Step Counter
•Calorie Tracking
•Stopwatch
•Sedentary Reminder
•Alarm Clock
•Weather Forecast
•Find Watch
•Do Not Disturb Mode
•Power Saving Mode
•Screen Locking
•Password Setting
•Reminder Notifications
•Find Phone
•Multiple Watch Faces
•Calculator etc..

Dimensions & Weight
Dimensions

45.17 x 11.4 mm

Weight

46.89 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Watch

1 x Woven Strap

1 x Silicone strap

1 x User Guide

1 x User Manual

1 x Charging Base