SAPO ERDHI

Smart Watch Mibro C3

4,990 L

 

Mibro Watch C3 vjen me rrip metalik me dekorime delikate si dhe me rrip silikoni, duke qenë e përshtatshme për çdo rast. Shijoni sensorin e ri 4PD matrix të zemrës gjatë 24 orëve, monitoroni shëndetin tuaj dhe nxirrni rezultate të sakta, qëndroni të përditësuar me çdo njoftim, SMS, alarm, motin dhe njoftime të tjera të rëndësishme për ju, me chip dual-core dhe algoritmin e optimizuar konsumi i energjisë është më i ulët dhe bateria e orës mund të zgjasë deri në 10 ditë. Me ekran 1.85 inch Mibro C3 ofron pamje më të gjerë dhe përdorim më të lehtë.

Ka stok

SKU: CNG3847-B Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

SAPO ERDHI

Smart Watch Mibro A1

4,490 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

XPAW014

Color

Black

Display
Display Type

AMOLED

Display Size

1.85 inch

Display Resolution

240 x 284 Pixels

Connection
Bluetooth

v5.3

Application

Mibro Fit

Sensors
Sensors Details

•Heart Rate Sensor
•SpO2 Sensor
•Accelerometer
•Sleep Tracking Sensor

Body
Body Material

Metal + Plastic cement

Strap Material

Silicone/Woven

Strap size

Width 22mm, expanded length 254mm

Buttons

1 Button

Battery & Charging
Battery Capacity

350mAh

Battery Life

Daily mode: 10 days
Basic mode: 50 days

Charging method

Magnetic Charging Port

Features
Details

•HD Bluetooth Call
•Quick Reply
•Dual-Core Main Chip
•24h Heart Rate Monitoring
•SpO2 Measurement
•Sleep Monitoring
•Stress Testing
•70 Sport Modes
•Music Control
•Calendar Events
•Remote Camera Shutter
•Step Counter
•Calorie Tracking
•Stopwatch
•Sedentary Reminder
•Alarm Clock
•Weather Forecast
•Find Watch
•Do Not Disturb Mode
•Power Saving Mode
•Screen Locking
•Password Setting
•Reminder Notifications
•Find Phone
•Multiple Watch Faces
•Calculator etc..

Dimensions & Weight
Dimensions

47 x 39.5 x 11.8 mm

Weight

43.5 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Watch

1 x Woven Strap

1 x Silicone strap

1 x User Manual

1 x Charging Base