SAPO ERDHI

Smart Watch Mibro GS

7,990 L

 

Mibro Watch GS, orë inteligjente përgatitur për ju. Performancë superiore fuqizuar nga chip dual-core me konsum të ulët energjie. Ekrani AMOLED me përmasa 1.43” prezanton botën në ngjyra me vibrante deri në detajet më të vogla për një vizion më të pastër dhe të gjerë. GPS, BEIDOU dhe GLONASS gjurmojnë dhe regjistrojnë lëvizjet tuaja duke e bërë udhëtimin më të lehtë dhe argëtues për ju. Mibro GS vjen me 70 sports modes duke regjistruar të gjitha momentet tuaja sfiduese dhe ju ndihmon të eksploroni nivele të reja rezultatesh me trupin tuaj, gjithashtu ora monitoron shëndetin tuaj përmes matjes së nivelit të SpO2, nivelin e stresit, monitorimin e gjumit dhe zemrës. Me baterinë 460 mAh  dhe sistem inteligjent menaxhimi të energjisë ora zgjat mesatarisht 24 ditë fale konsumit të ulët të fuqisë që i nevojitet.

Ka stok

SKU: DUN1947-B Modeli: XPAW008 Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

SAPO ERDHI

Smart Watch Mibro A1

4,490 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

XPAW008

Color

Black

Display
Display Type

AMOLED

Display Size

1.43 inch

Display Resolution

466 x 466 Pixels

Connection
Bluetooth

v5.1

Sensors
Sensors Details

•Heart Rate Sensor
•SpO2 Sensor
•Stress Testing
•Sleep Tracking Sensor

Body
Body Material

Metal

Strap Material

Silicone

Strap size

Width 22mm, expanded length 260mm

Buttons

2

Battery & Charging
Battery Capacity

460 mAh

Battery Life

Daily mode: 24 days
Basic mode: 100 days

Charging method

Magnetic Charging Port

Features
Details

•Quick Reply
•Dual-Core Main Chip
•24h Heart Rate Monitoring
•SpO2 Measurement
•Sleep Monitoring
•Stress Testing
•70 Sport Modes
•Music Control
•Calendar Events
•Step Counter
•Stopwatch
•Sedentary Reminder
•Alarm Clock
•Weather Forecast
•Power Saving Mode
•Reminder Notifications
•Multiple Watch Faces
•Calculator etc..

Dimensions & Weight
Dimensions

47 x 11.4 x 260 mm

Weight

56.5 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Watch

1 x User Manual

1 x Charging Base