SmartDisk Verbatim Mobile Hard Drive

4,490 L

 

Hard drive i vogël dhe kompakt nga Verbatim. Ka kapacitet memorie 500 GB dhe transferim të dhënash me shpejtësi deri në 4800 Mbits për sekondë.

Ka stok

SKU: SBVI0018 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Verbatim Portable Hard Drive

4,900 L8,900 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Power

Bus powered via USB 3.0 cable

Interface

USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) / 2.0 port

Data Transfer Rate

up to 4800 Mbits/second (USB Bus Speed)

Rotational Speed

5400rpm

Operating Temperature

5°C to 50°C

Storage Temperature

-20°C to 70°C

Operating Humidity

6 to 90%, non condensing

System Requirements

USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) or USB 2.0* ports
PC: Windows 10, 8, 7
Mac: Mac OS X 9.1 or higher

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Portable Hard Drive
1 x USB-A to Micro-B cable
1 x Nero Backup Software (only compatible with Windows OS)
1 x Multilingual Quick Start Guide
1 x User Manual