Sonkir Keyboard and Mouse K-18

2,990 L

 

Tastierë e plotë dhe maus Sonkir. Kan pamje të veçantë dhe janë të rehatshme në përdorim. Mund të lidhen me çdo kompjuter pa qënë nevoja e instalimit të ndonjë programi të veçantë. Bateria e integruar 280 mAh e rikarikueshme me Li-polimer e tastierës mund t’ju sigurojë 35 orë punë të vazhdueshme dhe 90 ditë përdorim ditor. Plus, duhen vetëm 2 orë për ta ngarkuar plotësisht duke përdorur një kabllo mikro USB që përfshihet në paketim. Mausi kërkon 2 x bateri AAA.

Ka stok

SKU: CNG2616-B Modeli: K-18 Kategori: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Wireless

Operating System

Windows xp, Windows vista

Item Weight

1.52 pounds (0.68 kg)

Package Dimensions

17.56 x 5.2 x 1.73 inches (44.6 x 13.2 x 4.4 cm)

Power Source

Battery Powered

COMPATIBLE DEVICE TYPES

pc, laptop

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mouse

1 x Keyboard

1 x Charging Cable

1 x Manual