SAPO ERDHI

Sony PS5 EA SPORTS™ UFC® 5

8,990 L

 

Adrenalina, teknika, drama dhe lidhja e fortë me realen në çdo moment vijnë me UFC 5 në mënyrën më autentike se kurrë falë grafikave të gjeneratës së fundit të përditësuara të cilat i japin jetë animacionit të kësaj loje intensive dhe plot emocion që do ju mbajë të mbërthyer para ekranit.

Ka stok

SKU: DUN2009 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 12%
Ofertë!

PS5 DualSense Wireless Controller

7,490 L8,490 L
Kurseni: 1,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Platform

PS5

Release

10/27/2023

Publisher

Electronic Arts Inc

Genre

Fighting

Voice

English, French (France), German

Screen Languages

Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English, French (France), German, Italian, Japanese, Korean, Portuguese (Brazil), Spanish, Spanish (Mexico)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sony PS5 EA SPORTS™ UFC® 5