Sony PS5 Fortnite Minty Legends

2,990 L

 

Bashkoju grupit Minty Lengends Pack. Gjithcka që mund të dëshirosh për t’u shplodhur dhe për t’u argëtuar. Aventura pafund ju presin, konkuroni ne sfida të ndryshme së bashku me miqtë tuaj dhe siguroni fitoren për betejën finale.

Ka stok

SKU: ABT193 Kategori: , , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2022

Platform

PS4, PS5

Publisher

Epic Games

Genre

Adventure

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sony PS5 Fortnite Minty Legends