BEST DEALS

SSD 2.5″ InnovationIT Basic Bulk

1,690 L2,990 L

 

SSD e brendshme. Shpejtesi leximi deri ne 500 MB/s dhe shpejtesi shkrimi deri ne 450 MB/s.

Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black

Memory Internal

240GB, 120GB

General Feature
Form Factor

2.5 inch

Interface

SATA 6 Gb/s Interface, compatible with SATA 3 Gb/s & SATA 1.5 Gb/s interface

Dimension (WxHxD)

100 X 69.85 X 6.8 (mm)

Weight

Approx. 46.0g Weight

Read Speed

500 MBps

Write Speed

450 MBps

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim