BEST DEALS

SSD Innovation IT SATA III Superior Bulk 2.5 inch

3,490 L5,990 L

 

SSD e brendshme nga Innovation IT. Vjen me shpejtësi leximi deri në 500 MB/s dhe shpejtësi shkrimi deri në 450 MB/s. Mund të zgjidhni midis 256GB dhe 1TB sipas nevojave tuaja. 

Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black

Memory Internal

256GB, 1TB

General Feature
Form Factor

2.5 inch

Interface

SATA 6 Gb/s Interface

Read Speed

500 MBps

Write Speed

450 MBps

Dimension (WxHxD)

‎20.5 x 19.5 x 7.7 cm

Weight

‎40 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SSD Innovation IT SATA III Superior Bulk 2.5 inch