SAPO ERDHI

SSD M.2 InnovationIT Superior

1,990 L

 

Ky  M.2 SSD është një zgjidhje ruajtëse me performancë të lartë që kombinon një faktor të formës kompakte me shpejtësi dhe besueshmëri mbresëlënëse. Ndërfaqja e tij SATA Rev. 3.0 mundëson transferime të shpejta të të dhënave dhe është gjithashtu i pajtueshëm me SATA Rev. 2.0 për lidhje pa probleme me një gamë të gjerë pajisjesh. Me teknologjinë 3D TLC NAND, ky SSD ofron performancë dhe qëndrueshmëri të shkëlqyer, duke siguruar funksionim të qetë dhe jetëgjatësi. Vjen me shpejtësi mbresëlënëse sekuenciale të leximit dhe shkrimit deri në 560 MB/s dhe 500 MB/s, respektivisht. Me dimensionet e tij prej 80 x 22 x 2.2 mm, ai mund të përshtatet lehtësisht në pajisje të ndryshme, duke e bërë atë ideal për përmirësimin e laptopëve, desktopëve ose sistemeve të tjera të pajtueshme.

Memory
SKU: N/A Modeli: 00-256555 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Model

00-256555

Color

Black

General
Form Factor

M.2

Interface

SATA Rev. 3.0 (6Gb/s)

Memory

256GB

Controller

SM2259XT

NAND

3D TLC

DRAM Cache

No

Encryption

No

Sequential Read/Write Speed

up to 560 / 500 MB/s

Total Bytes Written (TBW)

120TBW

Dimensions

80 x 22 x 2.2 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SSD