Rrip per Apple Watch 38mm

1,000 L

 

Materiali i lemuar dhe i dendur. Shume elegant ne dore dhe shume i rehatshem per lekuren. Vjen me nje mbyllje inovative me pin.

Ka stok

SKU: CNG1087-PP Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Pink Pastel

Watch Size

38mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Rrip per Apple Watch 38mm